Dla dzieciaków

Człowiek od zarania dziejów chce otaczać się ślicznymi, a jednocześnie luksusowymi artykułami

Produkty luksusowe od bardzo dawna fascynują społeczeństwa całego świata i, co warte podkreślenia, tak kobiety, jak i panów w każdym wieku. Im konkretny produkt pozostaje bardziej orientalnym, tym większym będzie cieszył się powodzeniem.

www

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Kosztowna perłowa biżuteria dla strojniś oraz elegancie nesesery przeznaczone dla biznesmenów – to tylko niektóre artykuły, które powodują bardziej energiczne bicie serca. Szukając jednego wyrazu, który określałby towary z górnej półki, posłużyliśmy się sformułowaniem towary luksusowe, jednakże nie jest to jedyne wyrażenie, jakie możemy wykorzystać. Przeglądając zasoby sieci z pewnością nie pominiemy nieco dziwacznie brzmiącego terminu chou chou, który według umieszczonych tuż obok informacji ma pozostawać w pewnym sensie synonimem luksusu.

I nic zaskakującego w tym, że wyżej wspomniane określenie posłużyło twórcom biżuterii. Chou Chou (chou chou na to bardzo nieklepana bransoletka, a ściślej rzecz ujmując, niewielki pasek noszony na kobiecej ręce. Nie jest to jednak taki całkiem powszechnie wkładany przedmiot. O jego niepospolitości przesądza treść marzenia, które

Dziecko

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com

wyszywa się na wewnętrznej stronie. A to prowadzi do oczywistego wniosku: taka bransoletka jest jak amulet, a jego noszenie ma pomóc dwudziestolatce w spełnianiu własnych ambicji.

Z kolei matkom i ich córeczkom chou chou kojarzyć się będzie nade wszystko z zabawką, a ściślej z konkretnym modelem lalki. Jak przekonuje producent, taka lalka zapewni naszemu dziecku długie godziny zabawy. Zresztą w czasie karmienia mała dziewczynka uczy się przyszłej roli mamy. Oczywiście do pudełka na wymiar z lalą dołączone są wszystkie wymagane akcesoria, żeby nasza pociecha nie musiała podkradać młodszemu kuzynowi pieluszek jednorazowych ani smoczków.

Możemy więc z czystym sumieniem stwierdzić, że taka zabawka spełnia również, ważne z punktu rozwoju dziecka, funkcje edukacyjne. Z kolei miłośnicy rasowych psów świetnie wiedzą, że chou chou to nic innego, jak nazwa jednej z ras. Taki czworonóg przypomina nieco maskotkę, bowiem posiada długie i gęste futro. Cechą rozpoznawczą rasy jest ogon – mięciutki i odwinięty na grzbiet czworonoga. Nasze pociechy byłyby niezwykle uradowane, jeśliby otrzymały takiego właśnie psa w prezencie.

Istnieje oryginalna witryna (https://www.collegium-novum.pl/blog,11.html), na jakiej odnajdziesz ciekawe informacje, które trzeba sprawdzić. Odwiedź ją pod tym linkiem.

Jednakże pedagodzy słusznie przypominają, że zwierzę to nie zabawka i jego kupno trzeba wpierw dobrze przemyśleć.