Bez kategorii

Co uczynić, by odstawić nikotynę?

Jest dużo rzeczy, od których można się uzależnić. Może to być oglądanie telewizji, granie na komputerze, czy robienie zakupów.

Niestety, czasami wpadamy w szpony nałogu, który wyniszcza nasze zdrowie i może doprowadzić do naszego zgonu. Jednym z nich jest palenie tytoniu.

e-papieros

Autor: Justin Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim celu palimy papierosy, jeśli wiemy, czym to się może dla nas zakończyć? Chociaż zabraniamy naszym pociechom palić, bardzo często po jakimś okresie odkrywamy, że kurzyły od dawna za naszymi plecami. Jest to bez wątpienia dla nas wielki szok i początkowo nie chcemy w coś takiego uwierzyć, ale z drugiej strony, skoro one widzą, co my robimy, chcą nas podświadomie naśladować. Zapalenie papierosa jest swoistym przejściem w dorosłość.

Czy według Twojej opinii, publikowany artykuł zasłużył na większą uwagę? Jeżeli tak, to sprawdź też zbliżone proponowane informacje, które na pewno zadowolą Twoją ciekawość.

Jeśli opiekun nie umiał wpoić dziecku pewnych zasad, to palenie może być dla młodego człowieka również sposobem na zaskarbienie sobie w kręgu rówieśników szacunku.

Potem palenie jest z nami przez lata. A przy okazji szkodzi na nasz organizm. Niszczymy sobie drogi oddechowe i narażamy się na ryzyko nowotworu. Mamy słabą kondycję. Palacze z ledwością wchodzą po schodach, nie wspominając już o aktywności fizycznej. Do tego dochodzą pożółkłe uzębienie oraz brzydki oddech.

Dlatego próbujemy zerwać z tym zgubnym nałogiem. Wiemy również doskonale, że papierosy pochłaniają ogromną ilość pieniędzy. Jeśli policzymy, ile wydajemy rocznie na papierosy, wyjdzie nam okrągła sumka, którą możemy przeznaczyć na coś konkretnego. W próbie zerwania z tym nałogiem bardzo pomocne okazuje się papieros elektroniczny, do nabycia np. na Sklep E-papierosy| epapierosy| epapierosy.

Ten wynalazek ostatnich lat daje możliwość palącym w łagodny sposób uwolnić się od nałogu. Czasami bowiem wypalamy papierosa w nerwowych sytuacjach i przyzwyczailiśmy się do tego. Tylko to może nas uspokoić. Tabletki, czy plasterki nam wtedy nie pomagają. Natomiast papierosy elektroniczne sprawiają wrażenie, że palimy, choć w tych urządzeniach nie dochodzi do spalania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie nowe zajmujące notki na interesujący Cię temat. Wejdź do nowego wpisu i czytaj wpis dobry okulista toruń.

Występuje podgrzanie specjalistycznego e-liquidu i w rezultacie inhalujemy się oparami, które wtedy powstają. Jest to też bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż zwykłe papierosy, gdyż ten płyn kupujemy co jakiś czas.