Zdrówko

Co to jest Laminine?

Co to jest Laminine? To unikalny na rynku suplementów produkt. Czemu wyjątkowy? Albowiem w przeciwieństwie do innych suplementów osiągalnych na świecie Laminina nie ma swojego zamiennika.

laminine cena

Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Nazwa produktu wymyślona została na cześć tzw. lamininy – substancji znajdującej się w układzie każdego człowieka na poziomie komórkowym, jaka dosłownie utrzymuje nasze tkanki razem. Natomiast sam wyrób o nazwie Laminina nie obejmuje lamininy. Laminine cena którego nie jest zbyt duża, utrzymuje nasze ciało w doskonałej formie cielesnej, mentalnej jak też emocjonalnej! Laminine mieści wyciąg z zapłodnionych jaj kurzych w dziewiątym dniu inkubacji. Zapłodnione jaja kurczęcia mieszczą masę składników odżywczych, lecz dziewięciodniowe zapłodnione jaja, zawierają wszystkie składniki odżywcze potrzebne do powstania nowego życia, największą koncentrację komponentów pożywnych dla ich rozwoju. W tym dniu pobierana zostaje nadzwyczaj czynna tkanka, jaka tworzy recepturę Lamininy. Właśnie w dziewiątym dniu wszystkie konieczne dla stworzenia życia, a potem jego harmonijnego funkcjonowania składniki znajdują się w maksymalnym swoim stężeniu. Dokładnie wtenczas ważne życiowo proteiny – poznaj więcej – mają w sobie nadzwyczaj silną moc. 9-dniowy ekstrakt z jaj wzbogacono wyciągiem z białka roślinnego a także białka z ryb morskich.
Wszystkie owe komponenty powodują, że Laminine jest bardzo skutecznym i unikalnym produktem w światowej skali!

Laminina jest wyjątkowym opatentowanym wyrobem, jaki zapewnia układowi komplet najważniejszych aminokwasów oraz białek, jak też mechanizmy do transportu owych materiałów budowlanych do organów, w których są one potrzebne w największym stopniu.