Zdrówko

Co to jest labioplastyka?

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających codziene funkcjonowania, a ponadto z uwagi na nieestetyczny wygląd nierzadko prowadzą do kompleksów oraz problemów z związku.

Koktajle Grey Goose

Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose
salony

Autor: Torsten Mangner
Przyczyny niepoprawnej budowy warg sromowych mogą być rozmaite, jednakże najczęściej wymienia się uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia w wyniku porodu naturalnego bądź starzenie się tej okolicy ciała. Skuteczną metoda na pozbycie się tego problemu jest labioplastyka.
słońce

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Labioplastyka, czyli inaczej plastyka krocza to zabieg, który wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne bądź przy zastosowaniu laserowa. W zależności od charakteru deformacji, modeluje się wargi w obrębie kształtu oraz wielkości.

Ekscytuje Cię taka sprawa? Jeśli szukasz uzupełniających informacji, które również będą pomocne, kliknij tu oraz przeczytaj więcej w tej ofercie (http://www.adwokat-wroclaw.com.pl/rozwody).

Aktualnie preferowana jest metoda laserowa, gdyż pozwala zminimalizować utratę krwi, przez co zabieg jest mniej inwazyjny. Poza tym, zabieg z użyciem lasera nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji i praktycznie zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście trzymając się zaleceń. Przez kilka tygodni niewskazane są kontakty seksualne oraz wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna i ból okolicy zabiegowej.

Jednym z najnowocześniejszych laserów stosowanych do zabiegu plastyki krocza jak również innych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej jest laser noszący nazwę MonaLisa Touch. Jeżeli interesuje kogoś laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa bądź inne duże miejscowości to miejsca, gdzie bez problemu odnajdziemy dobrej renomy klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej, a konkretnie ginekologii estetycznej.

Zanim umówimy się na zabieg lekarz powinien przeprowadzić wywiad medyczny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania: niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, zaburzenia krzepliwości krwi, miesiączka, ciąża, karmienie piersią,