Dla dzieciaków

Co to jest Carrera Go i dlaczego to taka wspaniała rozrywka dla facetów w każdym wieku?

Każda niewiasta rozumie, że mężczyźni to wielokrotnie wyłącznie tzw. duże Dzieciaki. Owszem, w związku małżeńskim odpowiadają za zabezpieczenie i jego stabilność, wszakże nie należy zapominać, że w jego życiu nie braknie różnych stresujących okoliczności, jakie należy w jakimś miejscu w jakiś sposób odreagować.

migawka - dziecko

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
I tutaj jest idealne stanowisko, w jakim szyja może pokierować we właściwym kierunku swoją głowę domu. Jak? W niezwykle łatwy sposób: wiedząc, iż każdy facet pragnie odpocząć w jakiś sposób po zakończeniu swojej pracy, jego małżonka może zasugerować jemu zamiast wycieczki do baru „prawie” zwyczajną zabawę. A z jakiego powodu dorosły facet miałby zechcieć się bawić? Gdyż Carrera Go to trasa podróży wraz z pędzącymi na nim pojazdami, jaki podniesie adrenalinę na duży poziom oraz zagwarantuje tym samym zdrową rozrywkę dla obserwujących takie zmagania osób. Taki trakt podróży można rozłożyć przykładowo w garażu lub, tymczasowo tylko naturalnie, zwyczajnie w pokoju.
carrera go

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

A w jaki sposób to wygląda w rzeczywistości? Jeśli bawiłeś się kiedyś w modelarstwo kolejowe, to mógłbyś domyśleć się już w jaki sposób to mogłoby działać. Poszczególne ulice tego typu toru jazdy o nazwie Carrera Go buduje się z osobnych składanych elementów, które finalnie potrafią dać nadzwyczajny efekt.

Warto dopowiedzieć, że proponowane są tory i pojazdy w różnych skalach wielkości więc grę tę można dopasować do posiadanej ilości nie zajętego miejsca. Warto także dopowiedzieć, że same pojazdy sterowane są za pomocą specjalnych kontrolerów.