Dla dzieciaków

Co sprezentować pannie na czwarte urodziny?

Kupując podarunek dla czteroletniej damy, dużo osób poprzestaje na lalach. Zdawać by się mogło, iż to starczy. W rezultacie na półkach w pokoju malutkiej znajdujemy ich niezliczone ilości.

Schody drewniane marki ZLEM

Autor: www.zlem.pl
Źródło: www.zlem.pl
lalka dla małej dziewczynki

Autor: Joannis Nicolas
Źródło: http://www.flickr.com
Czy jednakże lalka dla małej dziewczynki to prezent perfekcyjny? Wykażmy się większą pomysłowością! W czasach Barbie i pozostałych wychudzonych, bezdusznych lal, możesz sprezentować panience autentyczną szmacianą, ręcznie stworzoną lalkę. Dołączając do podarku specjalną pościel z kieszenią dla laleczki, umożliwimy panience spędzanie całej doby ze swą najważniejszą szmacianą przyjaciółką. Pobawmy się w domek! Malutkie dziewczynki lubią zabawę w dom. Dajmy im jeden z zestawów mebli, przeznaczonych specjalnie dla dzieci (mebelki kartonowe, składane albo imitacje sprzętów dla dorosłych). Autentycznym marzeniem wielu panienek jest naśladowanie rodzicielki w robotach domowych. Maluch na pewno polubi gotowanie, jeżeli będzie miało swą własną, małą kuchnię interaktywną. Gdy twoja pociecha uwielbia racuchy, może nauczyć się je przyrządzać dzięki barwnemu kompletowi do smażenia. Do tego nieodzowny dla niedużej gospodyni będzie prześliczny fartuszek. – odsyłam tutaj.
pomysł na prezent dla czterolatki

Autor: CucombreLibre
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne każdy dorosły nie raz widział malutkie dziewczynki, bawiące się na dworze. Na ogół hopsają – na skakance, grywają w gumę czy klasy. Od dzisiaj mogą to czynić też w domu, na specjalnym dywanie – sprawdź.

Jeśli dziecko zaczyna już ciekawić się literkami, daj mu cudowną grę do nauki. Przyuczą się dzięki niej nie jedynie alfabetu, ale i lepszej synchronizacji ruchowej. Już dzisiaj wykorzystaj pomysł na prezent dla czterolatki z naszego poradnika.