Dla dzieciaków

Co dla naszego dziecka mogą być najlepsze?

Mimo, iż pieluszki wielokrotnego użytku są jeszcze bardziej wzięte, wciąż wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, drętwieje skóra. Musimy jednak pamiętać, że pieluszka wielorazowa różni się wielce od głośnej powszechnie tetry. Jest to produkt zaawansowany technologicznie, jeśli idzie o zastosowane materiały, fason i wygląd.

Koncepcja jest niezmiernie prosta. Na zewnątrz znajduje się mięciutki polar, powleczony od wewnątrz surowcem PUL. Skórka dziecka przystaje do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie zdrowszej troski bobasa. Dzięki pieluszkom bambusowym zagwarantujecie maluchowi wygodę, na jaką większa część z nas nie posiadała możliwości. Pieluchy z kieszonką są wyjątkowo chłonne i miękkie. Przez to, że są to pieluchy składane usychają prędzej aniżeli gotowe wyłożenia. Pieluszki ekologiczne to nadal najpopularniejsze pieluszki dla dzieciaczków.

ubranka dla dziecka

Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Wartością pieluszek wielorazowych jest niezwykle szybki czas schnięcia, sposobność użytkowania rozmaitych wkładek i tym samym regulowaniu chłonności oraz naturalność użycia. Pieluszka wielorazowa wygląda jak pielucha z kieszenią, lecz ma wszytą wkładkę na stałe. Jest prosta w obsłudze.

Nie zwlekaj – naciśnij ten link kontener na gruz marki i raduj się zawartymi tam kolejnymi tekstami. Zapewne poszerzą one Twą wiedzę na ów temat.

Pieluszki modelowane układem naprowadzające na pieluchy jednokrotne, zapinane na rzep, napy, związywane na troczki. Stworzone mogą być z bawełny, bambusa, konopi, mikrowłókna i odmiennych związków.

Na pieluszkę należy włożyć otulacz wełniany, jaki zabezpieczy ubranko przed przesiąknięciem. Pieluchy do składania to wspaniała tetra, pieluchy z flaneli, frotowe. Na pieluszki, po ich dobrym złożeniu i spięciu na klamerkę snappi, nakładamy otulacz wełniany w celu zabezpieczenia ubranka przed przesiąknięciem. Otulacze wełniane to majteczki sporządzone z oddychającego PUL, polarku lub wełny. Ubieramy je na pieluszki do składania oraz na pieluszki formowane, by noworodek zdołał się łatwo ruszać.