Dla dzieciaków

Co dla naszego dziecka mogą być najlepsze?

Mimo, iż pieluszki wielokrotnego użytku są jeszcze bardziej wzięte, wciąż wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, drętwieje skóra. Musimy jednak pamiętać, że pieluszka wielorazowa różni się wielce od głośnej powszechnie tetry. Jest to produkt zaawansowany technologicznie, jeśli idzie o zastosowane materiały, fason i wygląd.

Koncepcja jest niezmiernie prosta. Na zewnątrz znajduje się mięciutki polar, powleczony od wewnątrz surowcem PUL. Skórka dziecka przystaje do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie zdrowszej troski bobasa. Dzięki pieluszkom bambusowym zagwarantujecie maluchowi wygodę, na jaką większa część z nas nie posiadała możliwości. Pieluchy z kieszonką są wyjątkowo chłonne i miękkie. Przez to, że są to pieluchy składane usychają prędzej aniżeli gotowe wyłożenia. Pieluszki ekologiczne to nadal najpopularniejsze pieluszki dla dzieciaczków.

ubranka dla dziecka

Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Wartością pieluszek wielorazowych jest niezwykle szybki czas schnięcia, sposobność użytkowania rozmaitych wkładek i tym samym regulowaniu chłonności oraz naturalność użycia. Pieluszka wielorazowa wygląda jak pielucha z kieszenią, lecz ma wszytą wkładkę na stałe. Jest prosta w obsłudze. Pieluszki modelowane układem naprowadzające na pieluchy jednokrotne, zapinane na rzep, napy, związywane na troczki. Stworzone mogą być z bawełny, bambusa, konopi, mikrowłókna i odmiennych związków.

Na pieluszkę należy włożyć otulacz wełniany, jaki zabezpieczy ubranko przed przesiąknięciem. Pieluchy do składania to wspaniała tetra, pieluchy z flaneli, frotowe. Na pieluszki, po ich dobrym złożeniu i spięciu na klamerkę snappi, nakładamy otulacz wełniany w celu zabezpieczenia ubranka przed przesiąknięciem. Otulacze wełniane to majteczki sporządzone z oddychającego PUL, polarku lub wełny.

Sprawdź moje www (https://boxkitchen.pl/catering-dietetyczny-sosnowiec/). Tu mamy wyłącznie najlepszej jakości produkty. Jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości, to z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

Ubieramy je na pieluszki do składania oraz na pieluszki formowane, by noworodek zdołał się łatwo ruszać.