Dla dzieciaków

Ciąża to dla sporego odsetka kobiet magiczny okres, więc często decydują się na uwiecznienie swojego błogosławionego stanu na zdjęciach

Noszenie nowego życia w brzuchu i odczuwanie ruchów swego maleństwa – to najcudowniejsze, co może się przytrafić. Mnóstwo kobiet mówi, że ciąża to magiczny oraz przepiękny okres.

Król Maciuś Pierwszy

Autor: Wydawnictwo W.A.B.
Źródło: Wydawnictwo W.A.B.
Ciąża posiada różne etapy i nie trwa nazbyt długo. By po jakimś czasie móc przypomnieć ten cudowny okres, trzeba robić masę zdjęć. Możemy wtedy po jakimś czasie pokazać swojemu urwisowi, jak rozwijało się w maminym brzuchu. Zdjęcia robione w domu posiadają specyficzny urok, jednak nie są profesjonalne. Jeżeli więc pragniemy, aby ten magiczny czas został uwieczniony na kliszy przez prawdziwego fotografa, to warto poszukać kogoś w internecie. Powinniśmy poczytać o im wszystkie opinie oraz przejrzeć umieszczone na stronie fotografie. Fotograf (fotografowanie dzieci w Warszawie) zawsze stworzy dla nas dobre tło. Może będzie to pokój z kominkiem czy zielony ogród. Wybór będzie zależał do nas. Elementem sesji będzie też idealny makijaż. Zostanie odpowiednio dobrane światło, a my postawieni w pozach. Rzecz jasna wszystko będzie zrobione tak, aby wyglądało na swobodne oraz aby oczywiście było widać piękny ciążowy brzuszek. Jeśli jesteśmy ze stolicy oraz ciekawi nas fotografia (fotograf Małgorzata Drozdowska) ciążowa Warszawa posiada kilkudziesięciu fotografów, którzy z chęcią podejmą się wyzwania. Zazwyczaj bywają to osoby, które mają bardzo rozwinięty zmysł artystyczny.

Zdjęcia z pewnością nam się spodobają. Zapewne z przyjemnością wrócimy do tego studia, by zrobić jeszcze kolejną sesję – może wtedy razem już z nowo narodzonym dzieckiem w ramionach.