Zdrówko

Bez zarostu broda to nieprzerwanie obecny trend

Wśród facetów często odmienia się trend odnośnie zarostu i wąsów. Jest okres na zarost niewidoczny lub dłuższy, z wąsem albo bez. Każdy mężczyzna musi dopasować panująca modę do swojego wizerunku.

Ekspres kombinowany De Longhi

Autor: Estoria.pl
Źródło: Estoria.pl

mydło do golenia

Autor: BODHICITTA
Źródło: http://www.flickr.com
Jak golić brodę? To zagadnienie ma niejeden facet. Wielokrotnie stawia je żonie oczekując odpowiedzi odnośnie jej upodobań. Odpowiedź jest banalna. Golić tak, aby czuć się komfortowo. Jeśli golimy się w mieszkaniu sami to tak z pewnością uzyskamy jedyne w swoim rodzaju zakończenie pomimo że mogło być kopiowane. Wszystko zależy od stanowiska i stosunku szefa. W policji nie można pozwolić sobie na ekstrawagancje. Pracownik Policji wie, że mydło do golenia powinno stale w domu być na stanie. Co innego wolne zawody albo wręcz osoby samozatrudnienie. Są w stanie odmieniać image jak kiedy tylko poczują potrzebę czy stosownie do okoliczności.

Nie zapominaj – zawsze bądź na czasie. Z tego powodu namawiamy Cię do przejrzenia nowego wpisu, który ukryliśmy pod tym linkiem. Nie pożałujesz!

/J]

marka

Autor: Flickr
Źródło: https://www.flickr.com
Co z młodymi z uczniami? Jak golić brodę powinien uczeń szkoły średniej, aby nie wywołać przerażenia u dyrektora szkoły czy nauczycielki. Wszystko zależy od poziomu tolerancji. W danej aglomeracji można spotkać odmienne przypadki. Studiując nastawnie dyrekcji powinniśmy jednak mieć po okresie letnim przygotowane mydło do golenia, aby w razie konieczności być w stanie użyć.

Wygląd to kwestia prywatna, ale w niektórych momentach jest potrzeba dostosowania się do obowiązujących zasad. Nie często biskup ma okazałą brodę, ale z kolei student z kilkumilimetrowym zarostem to inna bajka.