Zdrówko

Belissa intense – czyli, najwspanialszy środek na włosy, skórkę i paznokcie przeznaczone dla dziewczyn

Jesteś kobietą? Poszukujesz jakiejś rzeczy do umocnienia i poprawienia kondycji włosków, skóry oraz paznokci? Wewnątrz jakiego typu formie pokazuje się ów środek? Jak dużo dawek mamy możliwość odnaleźć wewnątrz opakowaniu? Jaki konkretnie jest jego skład? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemiku odnajdziesz w środku naszego dzisiejszego – właśnie w tej chwili napisanego – artykuliku!

tabletki

Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com
Suplement diety przeznaczony dla kobietek, którego to zdankiem bywa umocnić ich włosy, skórkę i paznokcie – jest to skrócona definicja środka, a dokładniej właśnie wspomniane suplementu dietki przezywanego Belissa Intense.

Opisany temat przygotowaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się wpis. Daj nam znać – przejdź do strony ginekolog legionowo .

Belissa Intense występuje pod formą pigułek, których odnajdziemy w opakowaniu jedynie po pięćdziesiąt pojedynczych sztuk, gdyż nie ukazuje się ono pod innego rodzaju sumą, czy formą przyjmowania. Wspomniany suplement ma w posiadaniu bardzo bogaty skład, który to bywa idealnie przygotowany pod potrzeby kobiet. Ma on takie składniki jak choćby: Wyciąg wyciągnięty ze skrzypu polnego, tak zwany „kompleks Intense Revive”, oraz L-cysteina, witaminkę A, beta-karoten, cynk, jod, żelazo, witaminę C, witaminkę E, tiaminę (czyli witaminę B1), tak zwaną ryboflawinę (a więc witaminkę B2), a także witaminę B6, witaminkę B12, niacynę (witaminę rodzaju PP), biotynę, oraz kwas pantotenowy, czy kwas foliowy.

Dobrze wewnątrz tego miejscu napomknąć, iż zalecaną dawką do spożycia dla osoby pełnoletniej bywa 1 tabletka dziennie (nie powinno się stosować tego konkretnego środka do zastąpienia diety – to Suplement, a nie lekarstwo!).

Czyżbyś miał chęć na więcej artykułów na powyższy temat? Namawiamy zatem do nowej witryny – po prostu idź tutaj i przeloguj się do naszego serwisu.

Co do kwoty za ów środek, to kosztuje on różnie – zależnie od apteki, nie ważne czy stacjonarnej czy też Internetowej – jego średnia kwota wynosi około jedenastu złotówek.