Dla dzieciaków

Akcesoria dla oseska

Część rodzicieli odkłada sprawunki dla potomka na czas po porodzie. Wpływa na to sporo czynników: kiepskie samopoczucie, konieczność pobytu w szpitalu, bądź zwyczajne ludzkie przesądy.Warto jednakże pomyśleć nad tym wcześniej i zakupić przynajmniej podstawowe artykuły.

Nie wszystko musimy kupić osobiście. O pomoc możemy poprosić familię bądź wykonać takie sprawunki w sklepie wirtualnym bądź na aukcjach. Niekiedy można popytać znajomych, posiadających dzieci, czy posiadają do sprzedania, na przykład łóżeczko, wózek, ubrania. W pierwszym roku życia dzieci tak błyskawicznie rosną, że wiele produktów przydaje się na niedługi czas. Sprawunki dla potomka.

Nie czekaj dłużej – kliknij tutaj – przeczytasz tam uwagi ze strony odnoszące się do tej tematyki, one także na pewno niezwykle Cię zaabsorbują.

Kupowanie pierwszych przedmioty dla oseska sprawia wiele przyjemności przyszłym mamom. Dziecko w pierwszym roku będzie rosło niezwykle prędko. Dlatego nie trzeba kupować zbyt wielu ubranek. Na początek dobrze jest zakupić body jak też śpioszki w rozmiarze 56 – 68cm. W zależności od pory roku, w której maluch przyjdzie na świat, należy przygotować dla niego także stosowne ubranka do spacerów na zewnątrz (czapeczkę, kurteczkę).

więcej

Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Musimy zwrócić uwagę, aby ubrania były wykonane z odpowiednich, przepuszczających powietrze materiałów. Spis ubranek dla niemowlaka: parę sztuk body z długim oraz krótkim rękawkiem (około 5 sztuk powinno wystarczyć). Musimy zwrócić uwagę, by otwór na głowę był odpowiednio duży, parę bawełnianych kaftaników lub koszulek, kilka bawełnianych śpiochów na napy, 5 par skarpetek, najodpowiedniej bawełnianych, bez ściągacza, 2 sweterki jak też spodenki, czapeczki w zależności od pory roku, w jakiej dziecko przychodzi na świat, trzy-cztery pajacyki, jeżeli mały człowiek rodzi się wiosną czy jesienią, warto zakupić ubranko uszyte z polaru, ponieważ wówczas przyda się w czasie spacerów, jeżeli maleństwo ma urodzić się zimą, trzeba kupić ciepłą czapkę, rękawiczki, kombinezonik zimowy, ciepły śpiworek, pięć sztuk śliniaczków, które stanowią osłonę ubranka przed ulewaniem lub nadmiernym ślinieniem, ręczniczek frotte z kapturkiem – dwie sztuki jak też rożek, w jakim będzie wygodnie trzymać maleństwo do karmienia.

Nie zapominajmy też o takich detalach jak nożyczki dziecięce do paznokci albo zapewniająca bezpieczeństwo oseskowi niania elektroniczna Canpol.