Dla dzieciaków

5 wypróbowanych sposobów fachowego przedłużania włosów

Włosy często stają się chude, a na dodatek nie mogą urosnąć. Chociaż nakładamy wszelakie odżywki, maski czy wcierki, nic nie może nas wspomóc. Jeśli jednak niesamowicie chcemy mieć długie i grube włosy, należy zastanowić się nad ich przedłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co będzie naszą ostatnią deską ratunku? Oto sprawdzone sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od przyjrzenia się z najprostszymi metodami, które wykonuje się we własnym zakresie.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie absorbujące? Sprawdź również pokrewne wątki (http://teamsport.krakow.pl/) na ten omawiany wątek, które zapewne są podobnie wciągające.

Jeżeli chcemy diametralnej zmiany, ale tylko na krótki czas, warto zainwestować w perukę! Chociaż można mieć wrażenie, że to banalne, jest to perfekcyjne rozwiązanie do szybkiej i krótkotrwałej zmiany. Innym sposobem są pasma clip-on. Wystarczy oddzielić pasemka i zaczepić je na własnych włosach. Sposób jest bardzo nieinwazyjny, a „doczepek” możemy się pozbyć, kiedy tylko chcemy. Jeżeli jednak jesteśmy pewni, że interesuje nas przedłużenie włosów na dłuższy czas, należy wybrać się do salonu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod wydłużania włosów to metoda keratynowa. Pasma włosów posiadają łuski na końcach, a za ich pomocą i wysokiej temperaturze łączy się nienaturalne pasemka z własnymi włosami. Chociaż może się wydawać, że temperatura jest wysoka, warto zdać sobie sprawę, że prostując lub używając lokówki stosujemy wyższą temperaturę. Fryzurę przedłużamy na czas do trzech miesięcy. Kolejna metoda nazywana jest japońską.kliknij tutaj rehabilitacja kraków rehabilitacja krakówPasma przyczepiane są za pomocą warkoczyków na gumeczkach. To kolejna metoda mało inwazyjna. Minusem jest fakt, iż sztuczne pasma trzymają się do ok. 1 miesiąca. Nową metodą jest przedłużanie laserowe. Łącznik jest bardzo delikatny, w związku z czym doczepione włosy są niemal niewidoczne. Na fryzurę można nakładać farbę, a również prostować czy kręcić. Dodatkowo warto dodać, że metoda jest długotrwała, wytrzymuje nawet to sześciu miesięcy.

Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy można przedłużyć zarówno samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Istnieją przeróżne sposoby przedłużania włosów, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Warto po prostu dobrać perfekcyjny dla nas sposób i cieszyć się z cudownej fryzury. Doczepiane włosy sprawią, że włosy będą gęste i dowolnej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów na pewno odnajdziemy odpowiednią.