Dla dzieciaków

Wybieramy śpiochy dla noworodka

Kompletowanie wyprawki dla pierwszego dziecka wiąże się z mnóstwem dylematów. Najczęściej mama zaczyna od kupna śpioszków dla swojego malucha. Wtedy pojawiają się pytania – jakie śpiochy kupić, w jakim rozmiarze i ile ubranek wystarczy?
Nierzadko w szale zakupów kobieta, która wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, w końcu wszystkie są tak słodziutkie, że wprost nie można się im oprzeć.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Dekorujemy pokój dzidziusia

Gdy na świat przychodzi pierwsze maleństwo, nic już nie jest takie, jak niegdyś – nasze mieszkanko również. Wymogi nowego domownika zmuszają do reorganizacji mieszkania oraz zmiany poglądów w temacie aranżacji i wystroju wnętrz. Niezależnie od tego ile metrów kwadratowych zajmie królestwo nowego członka ekipy, trzeba gruntownie obmyślić taktykę wyposażenia i urządzenia miejsca dla maleństwa.
Continue Reading
Informacje sportowe

Kiedy dobrze jest skorzystać z suplementacji w czasie treningu

W ostatnich latach szeroko rozumiana kulturystyka bez wątpienia zdobyła w naszym kraju sporą popularność – trzeba po prostu spojrzeć na to, jak wielu ludzi chodzi aktualnie na fachowe siłownie i ciekawi się całym tym tematem. Z drugiej jednak strony trudno byłoby się temu dziwić, bowiem może to przecież być doskonały sposób na skuteczne zatroszczenie się o swoje zdrowie, a jednocześnie znaczne poprawienie swojego wyglądu zewnętrznego i wypracowanie odpowiedniej dla siebie sylwetki.
Continue Reading