Bez kategorii

Forma na wakacje

Mimo że niedawno skończyły się Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, trzeba już zastanowić się nad wakacyjną sylwetką. Do lata jeszcze pół roku, a więc akurat tyle, żeby zapisać się na aerobic bądź siłownię i zmienić dietę. Kilka tygodni przed latem siłownie są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.
Continue Reading
Zdrówko

W jaki sposób zwalczyć nietrzymanie moczu – wyjaśnienie problemu, symptomy i sposoby leczenia

Nietrzymanie moczu to bardzo wstydliwy kłopot dla ludzi, którzy cierpią na tę przypadłość. Często zdarza się tak, że chorzy wcale nie wybierają się do lekarza, gdyż jest to według nich za bardzo krępujące. Liczby potwierdzają, że do choroby nie przyznaje się nawet 1/3 chorujących. Aktualnie kłopot nietrzymania moczu dotyka od 4 do 5 milionów Polaków. Dwa razy częściej chorują kobiety.
Continue Reading
Zdrówko

Poradnia urologiczna Gdańsk

istnieją zdarzenia, kiedy mówimy: dość!. nielekko przedstawić je wszystkie, gdyż nie wystarczyłoby ani czasu, ani miejsca. Niemniej, każdy jest inny i wyobraża sobie inaczej różne zagadnienia, których nigdy by nie zrobił. Podobnie ma się kwestia z wizytą u niektórych fachowców. Tu akurat przypadki się powtarzają, gdyż istnieje wszak pewna ograniczona ilość profesji lekarskich. Warto jednakowoż przypatrzeć się ciekawej zależności: co łączy urologa z psychiatrą?
Continue Reading
Zdrówko

Różnorodne rodzaje szamponów do pielęgnacji różnych rodzajów włosów – marketing czy rzeczywiste zastosowanie.

Rynek produktów do pielęgnacji włosów rozwija się w bardzo szybkim tempie. Obecnie poza rozlicznymi markami szamponów i odżywek pojawiają się również produkty dostosowane do różnego typu włosów. Czy nie jest to jedynie chwyt marketingowy? A może powinniśmy powrócić do wywaru z pokrzywy z odrobiną żółtka?
Continue Reading