Bez kategorii

Używanie sterydów, a bezpieczeństwo zdrowia – spory na temat anabolików

W dobie kultu ciała, wiele ludzi decyduje się na branie tzw. sterydów, jakie mają na celu zwiększenie osiągnięcia perfekcyjnej budowy. Jest dużo batalii wokół tego tematu, bowiem sterydy to też leki. Przykładem jest tu specyfik o nazwie Winstrol. Nazwa towarowa sterydu anabolicznego to Stanozolol. Obecnie jest najbardziej powszechnym środkiem dopingującym w otoczeniu sportowców. Powszechnie wiadomo, iż środek ten jest toksyczny, stąd kontrowersyjność jego zażywania przez kulturystów.
Continue Reading
Informacje sportowe

Co można robić w zimie, żeby się nie nudzić, czyli krótki przegląd możliwości spędzenia wolnego czasu.

Wielu ludzi marudzi, że zimą nie bardzo ma co robić, jeżeli na zewnątrz panują mrozy i pada śnieg. Rzeczywiście możliwości jest jakby trochę mniej, lecz powiedzenie, że nic ciekawego nie ma jednak chyba jest trochę przesadzone. Cały czas funkcjonują przecież najróżniejsze siłownie, kluby fitness i baseny.
Continue Reading
Zdrówko

Kolagen na stawy naprawdę właściwie działa.

Jeśli ćwiczymy, to powinniśmy posiadać pewność, że nasz organizm otrzymuje wszystko co konieczne, aby mógł się odbudować. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, abyśmy sięgali po właściwe suplementy, wzmacniające działanie własnego organizmu.
Dla sportowców zalecane będzie białko serwetkowa
Gdy wiele ćwiczymy, lub zawodowo uprawiamy jakieś sporty, to istotne jest to, by wspomagać ciało w regeneracji po wysiłku.
Continue Reading
Informacje sportowe

Jeśli chcesz kupić kosztowne, markowe buty, to należy zobaczyć strony sklepów wyprzedażowych, ponieważ czasami można tam odnaleźć prawdziwe perełki

Hitem tego sezonu są różnego rodzaju adidasy, które można ubrać do każdej stylizacji. Z pewnością są to Buciki najwygodniejsze i najbardziej komfortowe. Czołowi producenci tworzą takie sportowe obuwie, aby spokojnie można je było wdziać do gustownego kostiumu, markowej sukni , a także krótkiej spódniczki.
Continue Reading