Bez kategorii

Rozwinięta muskulatura, to nie tylko atuty wizualne.

Starożytny symbol męskości wyrażał piękno, które wyrażało jedność duszy i ciała mężczyzny. Zamysłem był harmonijny rozwój ciała oraz ducha, co było miernikiem prawdziwego męstwa. Atletyczna cielesność, chociaż zespojona z zaletami uczuciowymi, była istotnym priorytetem. Obecnie u mężczyzn również można zaobserwować zjawisko troski o ciało.
Continue Reading
Bez kategorii

Znakomity sposób na relaksujący i nowoczesny relaks w Szczecinie

Czasami każdy człowiek potrzebuje obecnie się relaksować po wielce męczącym dniu w pracy lub szkole, nie zawsze rzecz ta jest jednak tak banalna, jak może się zdawać. Nie każda czynność, jaka wydaje się relaksować rzeczywiście robi to skutecznie. Bywa wręcz, że ludzie niedobrze oceniają dodatkowe podejmowane poprzez nich działania, myląc wrażenie bycia zrelaksowanym z odmiennymi stanami.
Continue Reading
Zdrówko

Terapia światłem

Aby dobrze wybrać określonej metody leczenia, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem, jakim jest terapia światłem, poznać gabinety wyspecjalizowane w fototerapii i kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców w tej branży. Współcześni mieszkańcy środkowej i północnej Europy często bowiem cierpią podczas zimy i jesieni na niedobór dostatecznej ilości światła słonecznego, którego nasi odlegli ewolucyjni przodkowie mieli wystarczająco dużo. Światło ma istotną rolę w syntezie witaminy D, wpływa na samopoczucie, humor, cerę i kondycję psychiczną, więc jego pozbawienie wiąże się z niemiłymi doznaniami, które mogą spowodować nawet depresję sezonową.
Continue Reading