Bez kategorii

Ćwiczenia w domu – hantle, czy rowerek?

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”
Continue Reading
Bez kategorii

Skuteczna terapia małżeńska.

Dziś coraz częściej dochodzi do rozpadów małżeństw. Przyczyn jest bardzo dużo. Należą do nich na przykład różnica charakterów, zdrada, nałóg alkoholowy, spory na tle finansowym, naganny stosunek do rodziny czy też niedobór seksualny. Chociaż obecnie główną przyczyną rozwodów jest tło finansowe- coraz częściej ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej znaleźć, a gdy już się ją posiada to zazwyczaj zarobki nie są stosowne do realizowanej pracy. Warto, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład psycholog warszawa, ponieważ rozwód należy zaliczyć do ostatecznego wyboru.
Continue Reading
Sprzęciwo

Gdzie sprawić sobie solidne rowery treningowe?

Ostatnio bardzo powszechne stało się trenowanie. Ci, którzy chcieliby być fit, więc ćwiczą. A ćwiczą przeróżne rzeczy. Trening każdej osoby jest inny, bo ludzie próbują dopasować ćwiczenia do swoich potrzeb. Ale dobrze wziąć pod uwagę to, że rowery treningowe to opcja dobra dla wszystkich. Nie każdy ma czas by pójść na siłownię i tam pojeździć na takim rowerku.
Continue Reading