Zdrówko

Pora zmienić swoje nawyki żywieniowe

Okres urlopów już w pełni. Słoneczko co raz mocniej przygrzewa, a my odsłaniamy co raz więcej ciałka. Planujemy również rodzinne wakacje. Z pewnością mnóstwo osób wybiera się na wczasy nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych leniwych chwil na plaży i radosnych kąpieli w lazurowej wodzie. Wyskoczył tylko jeden duży problem. Niestety nie możemy się wcisnąć w kostium do kąpieli z ubiegłego roku.
Continue Reading
Zdrówko

Jaskra – co to konkretnie jest i w jaki sposób to w ogóle istnieje możliwość leczyć?

Jak bardzo dobrze wiemy chorób oczu istnieje niewiarygodnie wiele i każda z nich posiada tak naprawdę swoje własne podłoże oraz przyczynę ukazania się. Pośród najbardziej niebezpiecznych chorób tego rodzaju odnajdziemy jaskrę, która nawet do tej pory odbiera lub ogranicza wzrok całym milionom ludzi na całym świecie.
Continue Reading
Informacje sportowe Sprzęciwo

Aktywne życie dzięki tabeli kalorii i sandałom sportowym

Ćwiczysz? Jaki jest twój najbardziej lubiany rodzaj energicznego odpoczynku? Na te pytania trzeba udzielić odpowiedzi, by dostosować dietę do codziennej aktywności. Zapotrzebowanie energetyczne jest zależne od liczby kalorii, które musimy codziennie skonsumować, aby uchronić wigor. Niewątpliwie powinna w tym wesprzeć tabela kalorii.
Continue Reading