Bez kategorii

Mity i stereotypy na temat sterydów, czyli ważne informacje o ich wpływie na zażywających

Wielu odwiedzających siłownię w którymś momencie marzy o postawie i wyglądzie kulturysty. Dźwigają więc oni coraz większe ciężary, jedzą kilogramy kurczaków, ryżu i najróżniejszych odżywek, lecz przyrosty mięśni są niezadowalające. I wtedy może się pojawić pomysł zażycia czegoś więcej, czyli właśnie sterydów. Wokół sterydów wyrosło wiele legend oraz mitów.
Continue Reading
Zdrówko

Każdy bank spermy przeprowadza dokładne badanie nasienia zanim zatwierdzi umowę z klientem

Obecnie opcje medycyny są niesłychanie duże i zezwalają na wykonywanie zabiegów, o których dawniej nawet nie rozmyślano. Zastosowanie różnych technik sprawia, że realne jest przeprowadzanie powikłanych zabiegów ratujących ludziom żywot, leczących niepłodność czy umożliwiających powrót do sprawności fizycznej. Dla wielu osób jest to niesamowita pomoc, która pozwala im wieść normalne funkcjonowanie pozbawione ograniczeń.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Na co patrzeć, kiedy pragniemy kupić wanienkę dla pociechy?

Przyjście na świat dziecka przewraca dotychczasowe życie rodziny do góry nogami, nie znaczy to, że jest ono złe, po prostu jest odmienne. Zwracamy uwagę na sprawy, które do tej pory nam uciekały, a to co zdawało nam się ważne, czasem traci na wartości, przy zetknięciu z nowym członkiem familii. Nie mniej maleństwo w pierwotnej fazie rozwoju potrzebuje swoich akcesoriów do pielęgnacji, jak i do pozostałego funkcjonowania, przez to przed rodzicami zjawia się wiele wątpliwości, jak chociażby to, jaka powinna okazać się wanienka dla noworodka?
Continue Reading