Bez kategorii

Kuracje ziołami

Leczenie ziołami ma wielowiekową tradycję. Obecnie, mimo obecności ogromnej ilości lekarstw syntetycznych, ziołolecznictwo jest dalej znane. Pomimo powszechnego przekonania, że zioła mają działanie wszechstronne i są środkami zupełnie bezpiecznymi, niewłaściwie wykorzystywane mogą nam jednak zaszkodzić. Natomiast leki ziołowe stosowane prawidłowo, są nieocenionym elementem terapii niektórych zaburzeń.
Continue Reading
Zdrówko

Czym jest dieta w nietolerancjach pokarmowych i w których sytuacjach może być przydatna?

Czy zdarza Ci się być zawsze zmęczonym, pozbawionym sił, pełnym apatii i pełnym rezygnacji? Lub okazujesz się być osobą z tzw. „brzuszkiem”, jaka przestawiła się na zdrowy sposób funkcjonowania, wszakże nie dopomogło to w zmniejszeniu wagi? Albo uskarżasz się na migreny, które leczysz u neurologa, lecz bez zadowalających efektów?
Jeżeli Twoja riposta na którekolwiek z powyższych zapytań brzmiałaby w Twym wypadku pozytywnie, to być może pomogłaby Tobie dieta w nietolerancjach pokarmowych.
Continue Reading
Dla dzieciaków

T-shirty i obuwie dla dzieci – które wybierać

Są rzeczy, które maluchy są w stanie niesamowicie prędko zniszczyć. Ciężko jest tłumaczyć maluchom żeby na każdą rzecz uważały, bo nie na tym polega ich dzieciństwo. Maluchy powinny bardzo wielu rzeczy spróbować. A do tego będzie im potrzeba bardzo dużo ubrań, bo te niszczą się w zastraszającym tempie. A to okazuje się, że zamiast pisakiem rysować w bloku, rysunek nie wiadomo jak po części przeniósł się na koszulkę. Do tego, mimo, że nie padał deszcz nasze dziecko znalazło kałuże, do której postanowiło wejść w butach raczej nielubiących deszczu.
Continue Reading